Cel naszej działalności

Doskonale wiemy, że prawo stanowi jedynie narzędzie służące do realizacji celów gospodarczych. Dlatego też w podejmowanej przez nas działalności priorytetem jest wybór takich środków prawnych oraz pozaprawnych, które okażą się dla naszych klientów nie tylko skuteczne, ale również korzystne finansowo.

 

Zaoszczędzone pieniądze, efektywnie wykorzystany czas oraz spokój stanowią istotne wartości, zwłaszcza w działalności biznesowej. Wiemy to, bo również jesteśmy przedsiębiorcami – liczymy koszty, wyjaśniamy wszystkie zawiłości i dajemy z siebie maksimum naszych umiejętności oraz zaangażowania.

 

Podejmując z nami współpracę, mają Państwo gwarancję wyboru optymalnych rozwiązań dla spraw, które nam powierzacie. Zaangażowanie, uczciwość i obopólne zaufanie to wartości, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszej pracy. A wszystko to, ponieważ uważamy, że sukces naszych klientów to również nasz sukces oraz zapowiedź owocnej i długotrwałej współpracy.

 

Klienci indywidualni

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, na jakie problemy prawne natrafiają codziennie osoby fizyczne, jesteśmy w stanie rozwiązać je, zanim nadmiernie się skomplikują i doprowadzą Cię na salę sądową. Jako doświadczeni prawnicy zajmujemy się przede wszystkim zagadnieniami dotyczącymi prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa administracyjnego i kontaktów z administracją, ale również pomagamy cudzoziemcom starającym się o pozwolenie na pobyt i pracę. Jeżeli borykasz się z nierozwiązanymi problemami natury prawnej skorzystaj z przygotowanych przez nas informacji, w tym odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli uznasz, że mimo wszystko nie jesteś w stanie poradzić sobie sam, napisz do nas, a chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie i wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Zobacz więcej

Klienci biznesowi

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w ramach wszystkich obszarów prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego (w tym prawa spółek), prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz prawa własności intelektualnej, a także prawa dotyczącego zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Ponadto, oferujemy usługi z zakresu rozwiązywania sporów (zarówno polubownie, jak i w drodze postępowania sądowego), a także prawa pracy.

 

 

 

Zobacz więcej